181 “Харчові технології”

Фахове випробування « Харчові технології»

освітній ступінь «Бакалавр»

Дата 26.07.2018 р.                                       

Спеціальність: 181 Харчові технології

№ п/п

Прізвище, ім’я та
по батькові вступника

Код вступника

Результати випробування Відмітка про складання випробування

    1

Божко Артем Олександрович

Б68АТІз0010

не з’явився

    2

Бондаренко Анастасія Тарасівна

Б68АТІз0016

40 складено

    3

Вовк Вікторія Вікторівна

Б68АТІз0002

не з’явилась
    4

Володько Віктор Сергійович

Б68АТІз0020

35 складено
    5

Гогічашвілі Аліна Русланівна

Б68АТІз0008

55 складено
    6

Горішній Павло Олегович

Б68АТІз0015

не з’явився
    7

Горобцова Катерина Ігорівна

Б68АТІз0007

60 складено
    8

Гришко Людмила Віталіївна

Б68АТІз0009

45 складено
    9

Гупало Тетяна Юріївна

Б68АТІз0018

не з’явилась
 10

Дарюга Олена Анатоліївна

Б68пТІз0029

80 складено
 11

Дремова Катерина Денисівна

Б68АТІз0028

45 складено
 12

Зленко Тарас Володимирович

Б68АТІз0012

не з’явився
 13

Кабаненко Анастасія Вікторівна

Б68АТІз0035

50 складено
 14

Кирпа Альона Юріївна

Б68АТІз0036

не з’явилась
 15

Кобель Анастасія Віталіївна

Б68АТІз0024

45 складено
 16

Корнілова Олена Сергіївна

Б68АТІз0011

45 складено
 17

Кузьменко Ольга Анатоліївна

Б68АТІз0037

45 складено
 18

Липовата Оксана Анатоліївна

Б68АТІз0039

40 складено
 19

Ляшенко Яніна Вячеславівна

Б68АТІз0017

45 складено
 20

Миска Олександра Володимирівна

Б68АТІз0027

45 складено
 21

Одарюк Марина Миколаївна

Б68АТІз0021

55 складено
 22

Павлик Ірина Романівна

Б68АТІз0022

55 складено
 23

Педоряка Тетяна Анатоліївна

Б68АТІз0013

45 складено
 24

Петрик Наталія Володимирівна

Б68АТІз0023

55 складено
 25

Рева Світлана Володимирівна

Б68АТІз0005

45 складено
 26

Савка Ярина Василівна

Б68АТІз0014

40 складено
 27

Самойленко Владислав Віталійович

Б68АТІз0019

45 складено
 28

Сапронов Олексій Васильович

Б68АТІз0003

45 складено
 29

Синявська Вікторія Сергіївна

Б68АТІз0026

не з’явилась
 30

Сідько Галина Анатоліївна

Б68АТІз0025

50 складено
 31

Сімонова Ольга Миколаївна

Б68АТІз0033

45 складено
 32

Слюсарська Анастасія Євгеніївна

Б68АТІз0038

45 складено
 33

Сорока Наталія Миколаївна

Б68АТІз0034

65 складено
 34

Степаненко Наталья Павлівна

Б68АТІз0041

45 складено
 35

Стогній Ольга Олексіївна

Б68АТІз0006

50 складено
 36

Федоренко Катерина Андріївна

Б68АТІз0031

45 складено
 37

Федорець Марина Олександрівна

Б68АТІз0004

50 складено
 38

Цимбал Світлана Анатоліївна

Б68АТІз0040

45 складено
 39

Шулик Олена Тарасівна

Б68АТІз0001

не з’явилась
 40

Яресько Леся Олександрівна

Б68АТІз0030

40 складено
 41

Ярова Наталія Володимирівна

Б68АТІз0032

55 складено